Z Panią Karoliną – właścicielką kilku marek modowych współpracujemy bezustanie od kilku lat zapewniając stałą obsługę graficzną i techniczną projektów reklamowych i sklepów internetowych. Marka Skóra 24 jest szeroko znana klientom galanterii skórzanej zarówno na Allegro jak i wsród tradycyjnego handlu sieciowego.

KREACJA LOGO i identyfikacji

Logotyp wg. wskazówek właścicielki marki miał za zadanie wywoływać głównie odczucie elegancji, która jest wspólnym mianownikiem wszystkich produktów w asortymencie firmy. Postawiliśmy na połączenie barw czarnej i złotej oraz ciężką i odręczna czcionkę podkreślającą przywiązanie firmy do solidności i tradycji. Następnym etapem było utworzenie Wizerunku firmy istniejącej od pewnego czasu na rynku. Naturalnie wybór motywu przewodniego padł na motyw skóry. Prawidłowe użycie faktur oraz kolorów pozwoliło podkreślić elegancki charakter marki. Spod naszego skrzydła wyszły szablony, bannery reklamowe i informacyjne oraz karta rabatowa i ulotki.

Sklep oraz szablon Allegro

Zwieńczeniem naszego dzieła było opracowanie szablonu dla działającego już sklepu w ramach usługi Clickshop oraz szablonu aukcyjnego do sprzedaży poprzez serwis Allegro. Oba stanowiące filar działania firmy media zostały zaprojektowane od podstaw z uwzględnieniem nieodzownego motywu skórzanego z dużym udziałem brązów, odcieni beżu, oraz złota i bieli w przypadku sklepu.