Twój głos w biznesie

500
Stworzyliśmy ponad 500 projektów. Od wielkich międzynarodowych koncernów po małe jednoosobowe działalności.
400
400 klientów z całego świata. Statystycznie każdy kto raz skorzystał z naszych usług, zrobił to ponownie.
20000
20.000 godzin doświadczenia przypadających na każdego pracownika, zdobyte na zdobywaniu umiejętności i podczas pracy z klientem.

Nasze złote zasady

 

1

Dobry projekt nie jest dobrem luksusowym

Dobry projekt oznacza balans, świeży wygląd, dobry pomysł, czystość oraz prostotę wykonania. Wkładamy całe nasze pokłady kreatywności i umiejętności technicznych aby osiągać tylko takie efekty. Nie oznacza to jednak, że musisz wydawać tysiące złotych. Pracując na naszych autorskich rozwiązaniach technicznych w zakresie budowy stron i sklepów dostarczamy je w formie nowoczesnej i niedrogiej.

2

Korzystaj z własnych rozwiązań

Nie tworzymy dla naszych klientów rozwiązań, których sami nie przetestowaliśmy i z których regularnie nie korzystamy. Nasze serwisy powstają w oparciu o dokładnie te same technologie co oferowane przez nas szablony i strony.

3

Prostota i elegancja

Czemu mamy obsesję prostoty? ponieważ jest ona wyznacznikiem profesjonalizmu. Rozwiązania najprostsze niosą w sobie łatwo czytelny przekaz, są niebanalne, nieprzekombinowane dobrze czytelne i przejrzyste oraz składają się na dobry projekt (patrz pkt. 1). Jako nieliczni nie sprzedajemy przestarzałych projektów sprzed 10 lat.

4

Biznes to nie tylko cyfry

Naszą misją jest dostarczenie ci dobrego projektu. Dobry projekt jest częścią strategii dobrego biznesu. To nie tylko zestawienia przychodów i rozchodów, to także a może i przede wszystkim klienci zakochani w marce, to wrażenie i odczucia z nią związane.